Овруцький ліцей імені Андрія Малишка Овруцької міської ради

АНГЕЛИ ПАМ'ЯТІ

Дата створення: 15:48 20.02.2020

19 лютого члени літературної студії «Живе слово» та драматичний гурток під керівництвом вчителів (Степанчук Г.О.,Сергійчук Н.Й.) підготували літературно-музичну композицію «Ангели Пам'яті»,також виступили волонтери та учасники Революції Гідності Грищук Я.Я., Лукиша О.В. Хвилиною мовчання вшанували їхню пам'ять.

Педагогічна рада

Дата створення: 09:21 20.02.2020

19 лютого відбувала педагогічна рада на тему "Формування  мотиваційної сфери в умовах реформування національної освіти." Заступник з навчально-виховної роботи Башинська Л.І.

День Святого Валентина

Дата створення: 14:43 14.02.2020

14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

День безпечного Інтернету

Дата створення: 12:52 14.02.2020

11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Цей день проводиться з метою поліпшення умов роботи в мережі Інтернет для кожного користувача, зокрема для дітей.     ОЗО «Овруцька гімназія ім.Малишка» приєдналась до відзначення Дня безпечного Інтернету.  На початку дня всі учні та вчителі отримали інформаційну пам'ятку. Класні керівники провели бесіду «Правила безпечного Інтернету».     Учні ознайомилися з поняттям «всесвітньої павутини» та запам'ятали основні правила безпечної роботи в глоюбальній мережі Інтернет.

Овруччина колядує

Дата створення: 14:02 17.01.2020

8 січня відбувся міський фестиваль колядок та щедрівок "Овруччина колядує". Члени драматичного гуртка (керівник Сергійчук Н.Й.), вокального гуртка (керівник Шубан М.М.) та члени літературної студія "Живе слово" (керівник Степанчук Г.О.) підготували різдвяне дійство. У номінації "Вертеп" драмгуртківці зайняли ІІІ призове місце.

Краща Новорічна ялинка

Дата створення: 13:56 17.01.2020

Наш заклад брав участь у міському конкурсі на кращу Новорічну ялинку та зайняв І призове місце.

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ

Дата створення: 09:12 23.12.2019

Найулюбленіше свято, якого чекає  вся  дітвора – день Святого Миколая. Це свято завжди було днем радості і чудес.       Саме 19 грудня в нашому навчальному закладі відбулася акція  до Дня Миколая Чудотворця, яку підготували учні 10-А класу та класний керівник Клименко О.В.       Також, для учнів гімназії  приготували привітання  педагог-організатор  Нелеп О.Ю.,соціальний педагог Терешко О.П. Святий Миколай  привітав учнів 1-4 класів зі святом,а також  всі разом потанцювали веселий танок.         Ну, і звичайно ж , не обійшлося без солодких подарунків  від Миколая.

Дата створення: 09:06 23.12.2019

Учні ОЗО «Овруцька гімназія  ім. Малишка»  брали участь  в конкурсі «Сузір'я ялинкових прикрас» та зайняли призові місця: ІІІ місце – Кончаківська  Вікторія  3-Б клас ІV місце – Сергійчук Ярослав 2-А клас

Присвоєння імені загону учнів 6-А класу

Дата створення: 09:59 20.12.2019

18 грудня у 6-А класі відбулася відкрита виховна година "Герої нашого часу: АТО" , де було  присвоєння загону ім'я  Юрія Сірика. На святі була присутня його дружина Невмержицька Оксана Володимирівна.

Педагогічна рада

Дата створення: 09:37 20.12.2019

17 грудня відбулося засідання педагогічної ради на тему "Розвиток творчого потенціалу та життєвих компетенцій здобувачів освіти. Засоби оцінювальної діяльності в умовах реалізації Концепції НУШ". Заступник з навчально-виховної роботи Коркушко І.М.