Опорний заклад освіти "Овруцька гімназія імені Андрія Малишка" Овруцької міської ради Житомирської області

Свято Веселкової країни

Дата створення: 17:04 24.11.2019

22.11.19 в ОЗО «Овруцької гімназії ім. Малишка» відбулося свято прийому п'ятикласників  в члени дитячого  об’єднання Веселкова країна. Учні разом з класними керівниками та педагогом-організатором підготували  цікаві сценки,танцювальні та музичні номери . На святі учні 5-их класів проголосили урочисту обіцянку жителя Веселкової країни, після цього восьмикласники пов’язали  юним школярам веселкові галстуки. Також голови ради загонів 6-их та 7-их класів здали рапорти. На кінець свята всі разом заспівали  веселкову пісню.

День толерантності

Дата створення: 16:16 20.11.2019

18 листопада в ОЗО «Овруцькій гімназії ім.Малишка» відзначали День толерантності. Основною метою було: ознайомити учнів з поняттям «толерантність», виявити основні риси толерантності, сформувати правильне уявлення щодо толерантної поведінки, виховувати почуття поваги один до одного, до звичаїв, традицій і культури різних народів, комунікативну культуру спілкування та взаєморозуміння, продовжити формування толерантного ставлення однокласників між собою, сприяти розвитку в учнів самосвідомості, яке допомагає дітям побачити себе та інших такими, які вони є насправді, розвивати терпимість до відмінностей між людьми.

Вшанування пам'яті Малишка

Дата створення: 16:06 20.11.2019

14 листопада 1912 року народився Андрій Малишко.Поет, пісняр, людина. Його творчість, життя для Овруччини має велике і незабутнє значення.      Цього осіннього дня в ОЗО «Овруцька гімназія ім.Малишка» відбулося вшанування пам'яті Андрія Малишка, на честь якого названо навчальний заклад. Юні літстудійці гуртка «Живе слово» разом з керівником Степанчук Г.О.,та педагог – організатором Нелеп О.Ю поклали квіти до меморіальної дошки, яка знаходиться на фасаді закладу.        Ніколи не згасне зірка Малишкового слова,пісні,що звучать у душах щирих українців. Час невблаганний до всіх, але він не  має своєї влади над ніжною і зворушливою Малишковою поезією, яку один раз почуєш, то запам'ятаєш на все життя:

Засідання МК класних керівників

Дата створення: 10:39 18.11.2019

13. 11.19 відбулося ІІ засідання МК класних керівників на тему: «Педагогіка співпраці соціально-психологічної служби з класними керівниками». Бондаренко А.А., заступник директора з виховної роботи, розповіла про організацію системи профілактичної роботи класних керівників щодо попередження правопорушень серед дітей, також підвела підсумки місячника правовиховної  роботи «Бережи мене, мій законе». Корженко І.М., класний керівник 9-А класу виступила на тему: «Профілактика і попередження асоціальної поведінки учнів». Як ефективно діяти вчителю у критичній ситуації розповіла Шадура І.Є., практичний психолог.        Соціальний педагог Терешко О.П.,  розповіла про роботу ради з профілактики правопорушень. Також, на засідані медодичної комісії класних керівників виступила директор гімназії Залізко І.О.

День добра

Дата створення: 10:33 18.11.2019

13 листопада  в ОЗО «Овруцька гімназія ім.Малишка» з метою підвищення культури взаємовідносин, виховання доброзичливого ставлення до оточуючих, позитивного світосприйняття, оптимізму учні та вчителі  активно долучилися до акції «Всесвітній день добра», черговий 9-А клас разом з педагогом-організатором привітали всіх з «Днем добра» та подарували маленькі  подарунки. Побажали всім гарного настрою й веселого дня.

І установча конференція МАН

Дата створення: 11:44 11.11.2019

7 листопада 2019 року відбулося  І установча конференція  «Сходинками до пізнання Всесвіту».

Посвята в гімназисти

Дата створення: 09:34 27.10.2019

Школа – це дивовижний світ. Є в ньому місце і для напруженої праці, і для розваг та відпочинку. Два місяці навчання п’ятикласників швидко минули і, як винагорода за напружену працю,25 жовтня 2019 року в актовій залі ОЗО "Овруцька гімназія ім. Малишка" відбувся урочистий захід під назвою "Посвята в гімназисти". У цей день 49 учнів п'ятих класів склали обіцянку гімназиста, пообіцявши бути завжди чесним, справедливим; постійно вчитися; поважати один одного.      Зі словами привітання та найкращими побажаннями виступила директор гімназії Залізко Ірина Олексіївна, та  вручила учням «Посвідчення п’ятикласника»

Засідання з профілактики правопорушень

Дата створення: 12:10 25.10.2019

23 жовтня 2019 в рамках місячника «Бережи мене мій законе» в ОЗО «Овруцька гімназія ім.. Малишка» було проведено засідання з профілактики правопорушень з дітьми з девіантною поведінкою. На дане засідання були запрошені : Якимчук Юрій Анатолійович  - старший інспектор з ювенального сектору превенції Овруцького відділення  поліції  Коростенського  ГУНП  , Бурикін Павло Сергійович – старший інспектор , дільничний офіцер поліції Овруцького відділення  поліції  Коростенського  ГУНП, Мороз  Євгеній Миколайович  - інспектор сектору з реагування патрульної поліції  Овруцького відділення  поліції  Коростенського  ГУНП   та Куліш Олександр Олексійович – начальник реагування сектору патрульної поліції  Овруцького відділення  поліції  Коростенського  ГУНП  .  З дітьми була проведена профілактична бесіда, в ході якої розглядалися питання прав і обов’язків учнів під час навчального процесу  та поза межами школи. Особлива увага зверталася на  профілактику шкідливих звичок, поводження в конфліктних ситуаціях. Діти також були ознайомлені із відповідальністю , яку несуть учні в разі скоєння різних видів правопорушень.

Засідання Школи молодого лідера

Дата створення: 12:41 17.10.2019

Засідання Школи молодого лідера

Всеукраїнська дитяча гра «Сокіл»(«Джура»)

Дата створення: 12:38 17.10.2019

12 жовтня 2019 року команда «Соколи» взяла участь в першому етапі  Всеукраїнської дитячої гри «Сокіл»(«Джура») за напрямком «Джура-прикордонник».Прийняли участь в творчому конкурсі «Ватра» та зайняли призове І місце в номінації «Впоряд».