Уроки  медіаграмотності  в початковій школі

Дата створення: 10:58 21.02.2022

Уроки  медіаграмотності   в початковій школі

АКЦІЯ "ГОДІВНИЧКА"

Дата створення: 10:51 27.01.2022

Зимовий час - це не тільки веселі свята, жваве катання з гірок, відчайдушна гра в сніжки, але і міцні морози з пронизливим вітром. Тому наше завдання - піклуватися про птахів, які зимують у нас та потребують допомоги.

СВЯТО ВЕСЕЛКОВОЇ КРАЇНИ

Дата створення: 15:16 23.01.2022

СВЯТО  ВЕСЕЛКОВОЇ  КРАЇНИ

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Дата створення: 14:33 23.01.2022

Державне свято День Соборності України наш заклад відзначив урочисто та патріотично. 21 січня були проведені тематичні уроки національно-патріотичного спрямування: «Єднання заради Незалежності», «Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг» Педагог-організатор Нелеп О.Ю оформила інформаційну дошку «День Соборності України» У шкільній бібліотеці була організована тематична виставка літератури «Тільки в єдності наша сила»        Кульмінацією святкування стало проведення флеш-мобу: «Живий ланцюг єднання» Учні 8-10 класів створили нерозривний, символічний ланцюг єдності, щоб відчути дух дружби, свободи і гордості за свою державу.

"Овруччина колядує-2022"

Дата створення: 16:15 18.01.2022

11 січня відбувся онлайн фестиваль колядок і щедрівок «Овруччина колядує – 2022». У номінації «Солісти» І місце посіла учениця Шубан Ярослава (керівник Шубан М.М.)                                  Щиро вітаємо нашу переможницю! Бажаємо віри у свої сили, невичерпної енергії, творчого натхнення та процвітання!

Конкурс-огляд класних кімнат «Новий рік настає, радість нам усім несе»

Дата створення: 10:08 17.01.2022

Перед Новорічними канікулами у нашому закладі відбувся конкурс-огляд кабінетів «Новий рік настає, радість нам усім несе», в якому прийняли участь всі класні колективи! Прикрашаючи свій клас діти та вчителі створювали новорічні прикраси своїми руками, мали змогу проявити фантазію, відчути певну ступінь відповідальності за те, як будуть виглядати їх класні кабінети в переддень Нового Року. Всі учні активно і творчо підійшли до прикрашення класних кімнат. Кожний клас вирізнявся оригінальністю та фантазією.       Дуже яскравими залишилися враження від побаченого 6-В, 7-В, 9-Б класів, також відзначили креативно оформлені кабінети хімії та фізики. Висловлюємо подяку всім учням та класним керівникам, які чудово прикрасили свої класні кімнати!     Переможці конкурсу на найкраще прикрашену новорічну класну кімнату отримали грамоти та приємні сюрпризи.

11 січня — Міжнародний день "Дякую"

Дата створення: 13:53 12.01.2022

11 січня — Міжнародний день “Дякую”

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дата створення: 19:21 08.01.2022

9 грудня 2021 року в нашому навчальному закладі  було проведено військово – спортивні змагання «Ми роду козацького діти» до дня Збройних сил України. У змаганнях, які підготував учитель предмета "Захист Вітчизни" Коронський А.Л, брали участь збірні команди 10 -х та 11-х класів, Учасники команд продемонстрували свої знання, уміння зі стройової, вогневої, тактичної і фізичної підготовки, а також сильний характер, ерудицію та вишкіл. Присутні на заході хвилиною мовчання вшанували пам'ять воїнів, які загинули на Сході України.

НОВИЙ РІК 2022

Дата створення: 18:54 08.01.2022

НОВИЙ РІК 2022

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Дата створення: 10:29 08.01.2022

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День Святого Миколая.