Опорний заклад освіти "Овруцька гімназія імені Андрія Малишка" Овруцької міської ради Житомирської області

Тиждень фізики 25.11 - 29.11.2019

Дата створення: 13:32 06.12.2019

Графік заходів тематичного тижня з фізики

Захист робіт МАН

Дата створення: 11:44 06.12.2019

5 грудня 2019 року відбувся Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт  «Фестиваль наук»

Показовий урок вчителя мистецтва

Дата створення: 14:05 05.12.2019

4 грудня 2019 року вчитель вчитель мистецтва Кайданюк А.А. провела показовий урок в 8-В класі на тему "Живопис Ренесансу"

Міжнародний день інвалідів

Дата створення: 11:55 05.12.2019

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів.  У навчальному закладі було проведено тематичну лінійку, спрямовану на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Грищенко Г.А.,вчитель історії провела з учнями бесіду,щодо людей з особливи потребами,а також переглянули фільм «Можливості-обмежені,здібності-безмежні»

Всесвітній День боротьби зі СНІДом

Дата створення: 09:43 03.12.2019

2 грудня в ОЗО «Овруцька гімназія ім. Малишка»  соціальним педагогом та практичним психологом   була проведена тематична лінійка в  рамках відзначення Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом, головною метою якого  було привернути увагу учнівського та педагогічного колективу до вирішення проблеми епідемії, дискримінації ВІЛ-інфікованих, толерантного ставлення до них.        В ході лінійки була донесена інформація  про ВІЛ та СНІД, про те, як саме вірус потрапляє в організм людини, про шляхи передачі ВІЛ/СНІДу, а також про умови, за яких інфекція не передається.  Протягом всієї лінійки  наголошувалось  на необхідності кожної людини  усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, і зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї страшної недуги, бо СНІД  може увійти практично в кожен дім, кожну сім'ю. А на завершення прозвучав відеокліп «Вибір є», який ще раз підтвердив, що  тільки від нас самих, від нашого розуміння ризику, нашої поведінки залежить наше здоров'я.

Всесвітній день домашніх  тварин

Дата створення: 19:11 01.12.2019

30 листопада  - Всесвітній день домашніх  тварин. З цієї нагоди в ОЗО «Овруцька гімназія ім. Малишка» була проведена акція «Друзі нашої оселі "        Девізом цього свята стали слова Маленького принца з твору Антуана де Сент-Екзюпері: «Ти назавжди у відповіді за тих, кого приручив». День  тварин - це привід нагадати людям про їхню відповідальність за домашніх тварин. Маленькі слухачі з цікавістю слухати про історію свята, цікаві факти про тварин. Адже домашні тварини - це частина сім'ї, вони мають такі ж права, як й інші її члени та не повинні страждати від людської байдужості.         Про все це  розповіла учням 1-4 класів  педагог-організатор Нелеп О.Ю., та подарувала на згадку маленькі подаруночки.  Діти в свою чергу із захопленням розповідали про своїх домашніх улюбленців, а також всі разом зробили невеличкий проект.         Не забуваймо, що ми одна велика сім'я на маленькій планеті! Адже дуже важливо завжди пам’ятати: ми великі, сильні та справедливі люди, ми любимо тварин і ми відповідаємо за тих, кого приручили …

Показовий урок вчителя фізики