ОЗО "Овруцька гімназія ім. Малишка"

Дата створення: 10:58 23.01.2019

22 січня – визначний день для української історії, адже саме в цей день ми відзначаємо річницю Дня соборності України. Цьогоріч відзначають 100-річчя підписання Акту злуки, документу про об'єднання УНР та ЗУНР. День соборності – уже визначне свято. Це єдність України, єність людей, єдність сердець. Саме тому школярі Овруцької гімназії долучились до щорічної акції «Ланцюг Єдності», та стали живим ланцюгом-символом єдності спочатку на подвір'ї школи, а потім приєдналися до міської акції-мітингу на площі Т.Шевченка.

14 січня 2019 року

Дата створення: 15:26 16.01.2019

Ну ось і закінчилися зимові канікули. Повернутися до шкільного ритму після веселих свят і канікул - непросто. Саме тому 14 січня 2019 року на школярів чекав сюрприз. Як тільки діти та вчителі переступили поріг школи, на них чекали святкові віншування зі Старим Новим роком від Морозенка та дівчат-щедрувальниць. Це все дійство організували учні 8-А класу на з класним керівником Корженко І.М.

Показовий урок з фізичної культури в 9-Б класі

Дата створення: 11:47 14.12.2018

14 грудня відбувся показовий урок з фізичної культури в 9-Б класі на тему "Баскетбол. Ні хвилини без м'яча". Урок провів учитель фізичної культури Купрейчук В.М.

Захист проекту "Азбука моралі"

Дата створення: 10:20 14.12.2018

13 грудня  в 6-А класі відбулася презентація проекту  "Твори добро, бо ти - людина"  як складова загальногімназійного проекту  "Азбука моралі". Цей захід підготувала класний керівние Оглобенко Н.М. У святі взяли участь практичний психолог Шадура І.Є., директор навчального закладу Залізко І.О. та заступник з виховної роботи Бондаренко А.А.

Міжнародний день прав людини

Дата створення: 11:33 13.12.2018

До Міжнародного дня прав людини  у гімназії 12 грудня відбулися такі заходи:

Конкурс захист науково-дослідницьких робіт

Дата створення: 11:23 13.12.2018

6 грудня 2018 року відбувся захист науково-дослідницьких  робіт:

16 днів без насильства

Дата створення: 13:38 10.12.2018

30 листопада учні та педагоги ОЗО Овруцька гімназія долучилися до Всеукраїнської акції «16 днів без насильства». Небайдужими гімназистами був оформлений інформаційний стенд на відповідну тематику, а також спеціаліст у справах дітей Овруцької міської ради Гладій Анна Валентинівна провела для старшокласників тематичну лінійку на тему «СТОП насильству!», де діти розглядали проблеми насильства та шляхи його подолання.

"Добрі справи"

Дата створення: 13:21 10.12.2018

Нещодавно команда ОЗО «Овруцька гімназія ім. Малишка» «Соколи» зробила чергову добру справу. Хоча сніг – це гарно та весело, школярі, а саме: Гавриловський Назар, Зінченко Олександра, Кващук Ігор, Трохимчук Дмитро, Залізко Дмитро, Дорошенко Марія, Чичирко Ольга, Васканян Ася під керівництвом вчителя «Захист Вітчизни» Коронським Анатолієм Леонідовичем, вирішили розчистити доріжку до пам’ятника Овруцькому козацтву, для того щоб перехожі без перешкод добиралися до нього. Чекаємо наступних добрих справ від команди ОЗО «Овруцька гімназія ім. Малишка» «Соколи».

"Ми роду козацького діти"

Дата створення: 13:10 10.12.2018

З нагоди 27-річниці Збройних сил України в ОЗО «Овруцька гімназія ім. Малишка» відбулося військово-спортивне свято «Ми роду козацького діти», яке підготував викладач предмета «Захист Вітчизни» Коронський Анатолій Леонідович.

Показовий урок з зарубіжної літератури в 6-Б класі

Дата створення: 09:03 04.12.2018

30 листопада вчитель методист, спеціаліст вищої категорії Сергійчук Н.Й. провела показовий урок з  зарубіжної літератури в 6-Б класі на тему "Чарльз Діккенс. “Різдвяна пісня у прозі”".