Конкурс захист науково-дослідницьких робіт

Дата створення: 11:23 13.12.2018

6 грудня 2018 року відбувся захист науково-дослідницьких  робіт:

16 днів без насильства

Дата створення: 13:38 10.12.2018

30 листопада учні та педагоги ОЗО Овруцька гімназія долучилися до Всеукраїнської акції «16 днів без насильства». Небайдужими гімназистами був оформлений інформаційний стенд на відповідну тематику, а також спеціаліст у справах дітей Овруцької міської ради Гладій Анна Валентинівна провела для старшокласників тематичну лінійку на тему «СТОП насильству!», де діти розглядали проблеми насильства та шляхи його подолання.

"Добрі справи"

Дата створення: 13:21 10.12.2018

Нещодавно команда ОЗО «Овруцька гімназія ім. Малишка» «Соколи» зробила чергову добру справу. Хоча сніг – це гарно та весело, школярі, а саме: Гавриловський Назар, Зінченко Олександра, Кващук Ігор, Трохимчук Дмитро, Залізко Дмитро, Дорошенко Марія, Чичирко Ольга, Васканян Ася під керівництвом вчителя «Захист Вітчизни» Коронським Анатолієм Леонідовичем, вирішили розчистити доріжку до пам’ятника Овруцькому козацтву, для того щоб перехожі без перешкод добиралися до нього. Чекаємо наступних добрих справ від команди ОЗО «Овруцька гімназія ім. Малишка» «Соколи».

"Ми роду козацького діти"

Дата створення: 13:10 10.12.2018

З нагоди 27-річниці Збройних сил України в ОЗО «Овруцька гімназія ім. Малишка» відбулося військово-спортивне свято «Ми роду козацького діти», яке підготував викладач предмета «Захист Вітчизни» Коронський Анатолій Леонідович.

Показовий урок з зарубіжної літератури в 6-Б класі

Дата створення: 09:03 04.12.2018

30 листопада вчитель методист, спеціаліст вищої категорії Сергійчук Н.Й. провела показовий урок з  зарубіжної літератури в 6-Б класі на тему "Чарльз Діккенс. “Різдвяна пісня у прозі”".

Міжнародний день боротьби зі СНІДом

Дата створення: 08:49 04.12.2018

У Міжнародний день боротьби зі СНІДом в нашій гімназії черговий 8-Б клас, класний керівник Ленко Н.В., організував та провів соціальну акцію «Червона стрічка». Учні та педагоги закладу прикріпили червоні стрічки до свого одягу як символ боротьби з глобальною епідемією, яка охоплює всі континенти, країни, міста.

Свято Веселкової країни

Дата створення: 16:47 03.12.2018

29.11.18 у святково вбраному залі ОЗО «Овруцької гімназії ім. Малишка» відбулося свято прийому п'ятикласників в члени дитячого об’єднання Веселкова країна. На якому учні 5-их класів проголосили урочисту обіцянку жителя Веселкової країни, після цього восьмикласники пов’язали  юним школярам веселкові галстуки. Також, голови ради загонів 6-их та 7-их класів здали рапорти. На кінець свята всі разом заспівали веселкову пісню.

Показовий урок з фізики в 11 класі

Дата створення: 16:42 03.12.2018

29 листопада відбувся показовий урок з фізики в 11-Б класі на тему  « Магнітні властивості речовини. Діа-, пара- і феромагнетики. Застосування магнітних матеріалів. (Магнітний запис інформації. Вплив магнітного поля на живі організми)». Основною метою уроку було застосування фізичних навичок в житті та побуті людини. Учні показали свої навики дослідницької роботи, уміння проводити експерименти, аргументувати  та доводити власну думку. Вчитель фізики Никончук О.Г.

Засідання МАН

Дата створення: 16:36 03.12.2018

26 листопада відбулася  І установча конференція «Сходинками до пізнання Всесвіту».