14 січня 2019 року

Ну ось і закінчилися зимові канікули. Повернутися до шкільного ритму після веселих свят і канікул - непросто. Саме тому 14 січня 2019 року на школярів чекав сюрприз. Як тільки діти та вчителі переступили поріг школи, на них чекали святкові віншування зі Старим Новим роком від Морозенка та дівчат-щедрувальниць. Це все дійство організували учні 8-А класу на з класним керівником Корженко І.М.

Також діти, що займаються в гуртках («Вокальний гурток», «Театральний гурток» та літературна студія «Живе слово») презентували театралізовану виставу «Різдвяний вертеп». Це все дійство супроводжувалося колядками, щедрівками, цікавими сценками. На чолі зі своїми керівниками (Сергійчук Н.Й., Степанчук Г.О., Шубан М.М.)вони змогли зробити закінчення зимових свят та повернення до школи після канікул дійсно яскравим і радісним.