День святого Валентина

14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

У ОЗО «Овруцька гімназія ім. Малишка» у цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики.

Рано-ранесенько почала працювати  святкова «Пошта Амура», також, на початку дня, черговий клас (10-А) привітав вчителів зі святом сувенірами-закладками. Серед молодших учнів школи пройшов конкурс на кращу валентинку. Веселі забави, мелодійні пісні, цікава фотозона (яку виготовили учні 1-3 класів разом з вчителями) створили атмосферу радості й тепла. Сьогодні кожен  переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.