День вишиванки

20 травня Україна святкує день вишиванки. Учні та вчителі нашого закладу з великим  задоволенням  долучилися  до всеукраїнського флешмобу.

Сьогодні дрес-кодом дня  була вишиванка, і весь заклад замайорів різнобарвними візерунками української вишивки. В акції взяли участь не лише учні а й усі вчителі.

Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті.

Протягом дня було проведено безліч виховних заходів даної тематики, під час  яких і діти, і дорослі більше дізналися про історію української вишивки, про значення кольорів та символів, про те, що кожному регіону України притаманна своя вишивка. Педагог-організатор для учнів 5-х  класів підготувала різноманітні ігри та вправи «Вишиванка, вишиваночка», «Жива вишиванка».

З нагоди цього свята  в нашому закладі було організовано конкурс «Одягнімо, друзі, вишиванку!» Всіх було нагороджено грамотами та призами.

Позитивні емоції, гарний настрій та почуття гордості переповнювали учнів та педагогічний колектив.