Засідання з профілактики правопорушень

23 жовтня 2019 в рамках місячника «Бережи мене мій законе» в ОЗО «Овруцька гімназія ім.. Малишка» було проведено засідання з профілактики правопорушень з дітьми з девіантною поведінкою. На дане засідання були запрошені : Якимчук Юрій Анатолійович  - старший інспектор з ювенального сектору превенції Овруцького відділення  поліції  Коростенського  ГУНП  , Бурикін Павло Сергійович – старший інспектор , дільничний офіцер поліції Овруцького відділення  поліції  Коростенського  ГУНП, Мороз  Євгеній Миколайович  - інспектор сектору з реагування патрульної поліції  Овруцького відділення  поліції  Коростенського  ГУНП   та Куліш Олександр Олексійович – начальник реагування сектору патрульної поліції  Овруцького відділення  поліції  Коростенського  ГУНП  .  З дітьми була проведена профілактична бесіда, в ході якої розглядалися питання прав і обов’язків учнів під час навчального процесу  та поза межами школи. Особлива увага зверталася на  профілактику шкідливих звичок, поводження в конфліктних ситуаціях. Діти також були ознайомлені із відповідальністю , яку несуть учні в разі скоєння різних видів правопорушень.