Зустріч з фахівцем Овруцького районного центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді

23.10.2018 року у рамках Всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції «Відповідальність починається з мене» в актовій залі ОЗО «Овруцька гімназія ім. Малишка» відбулася пізнавальна зустріч з фахівцем Овруцького районного центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді Федоренко Тетяною Іванівною та волонтером Всеукраїнської благодійної організації ACET Поліщук Оленою Дмитрівною. Які виступили з цікавою інформацією про безпеку дітей в інтернеті. На завершення зустрічі учні переглянули відеофільм «Щастя реального життя». Діти отримали інформаційно-просвітницькі буклети на тему: «Твоє життя – твій вибір».