Опорний заклад освіти "Овруцька гімназія імені Андрія Малишка" Овруцької міської ради Житомирської області

День добра

13 листопада  в ОЗО «Овруцька гімназія ім.Малишка» з метою підвищення культури взаємовідносин, виховання доброзичливого ставлення до оточуючих, позитивного світосприйняття, оптимізму учні та вчителі  активно долучилися до акції «Всесвітній день добра», черговий 9-А клас разом з педагогом-організатором привітали всіх з «Днем добра» та подарували маленькі  подарунки. Побажали всім гарного настрою й веселого дня.

 На плакаті «Серце добра»  бажаючі змогли  написати добрі слова, які  символізують тепло та доброту,а також було проведенно з учнями 5-7 класів бесіду про добро та повагу і виготовлено «Торбинку добрих побажань».

 Хотілося б, щоб у цей день всі ми просто озирнулися навколо себе і усвідомили, що поряд з нами є так багато людей, які чекають нашої посмішки, підтримки та розуміння. Нам варто спробувати виявляти доброту до всіх і повсякчас.  Для цього не потрібні спеціальні дати.

У цей день ми закликаємо вас: потрібно намагатися бути добрим до всіх. І не просто добрим, а добрим безмежно і безкорисливо.

Найвища наука життя – мудрість, а найвища мудрість – бути добрим. Добра багато не буває! Тож, давайте творити ДОБРО!

   

   « повернутися до списку новин