Добрі та веселі наші вчителі

Один з найбільш шанованих професійних свят усіх працівників освітньої сфери звичайно ж завжди був і залишається улюблений нами - День вчителя. Багато хто називає професію вчителя особливим покликанням і з цим не можна не погодитися.
4 жовтня в ОЗО «Овруцька гімназія ім.Малишка» відбулося традиційне святкування Дня вчителя. Свято для вчителів розпочалося ще у вестибюлі школи, де їх зустрічав черговий 8-А клас із чудовим сюрпризом, також по школі лунала чудова музика. По дорозі до вчительської вчителі мали змогу ознайомитися із святковою  стіннівкою, яку  підготували учні та педагог-організатор, а у самій вчительській, панувала святкова атмосфера. Після уроків вчителі зібрались у актовій залі, та насолоджувались святковим концертом «Добрі та веселі наші вчителі»
      Отже, дорогі вчителі, ще раз вітаємо Вас з вашим професійним святом. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров'я та довголіття.