Всесвітній День боротьби зі СНІДом

2 грудня в ОЗО «Овруцька гімназія ім. Малишка»  соціальним педагогом та практичним психологом   була проведена тематична лінійка в  рамках відзначення Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом, головною метою якого  було привернути увагу учнівського та педагогічного колективу до вирішення проблеми епідемії, дискримінації ВІЛ-інфікованих, толерантного ставлення до них.
       В ході лінійки була донесена інформація  про ВІЛ та СНІД, про те, як саме вірус потрапляє в організм людини, про шляхи передачі ВІЛ/СНІДу, а також про умови, за яких інфекція не передається.  Протягом всієї лінійки  наголошувалось  на необхідності кожної людини  усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, і зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї страшної недуги, бо СНІД  може увійти практично в кожен дім, кожну сім'ю. А на завершення прозвучав відеокліп «Вибір є», який ще раз підтвердив, що  тільки від нас самих, від нашого розуміння ризику, нашої поведінки залежить наше здоров'я.

У школі також були розміщені  плакати та інформаційні стенди відповідної тематики.