Свято Останнього дзвоника

Це незвичайне свято Останнього дзвоника дуже незвичайного навчального року! Жодні життєві обставини не стануть на заваді щирого бажання порадіти в останній день навчального року, поділитися спогадами, веселим сміхом і щирими посмішками.
      Цьогоріч в нашому закладі свято Останнього дзвоника провели класні  керівники у форматі прощальної виховної години, під час якої учні переглянули вітальне відео та провели святкову програму. До кожного класного колективу завітала директор Залізко Ірина Олексіївна, яка вручила грамоти, подяки та привіталав всіх із закінченням навчального року.
     Все пройшло цікаво, весело, креативно. Учні отримали безліч неймовірних вражень, емоцій, позитиву.
     Тож від щирого серця ми   вітаємо усіх зі святом Останнього дзвоника та бажаємо нових звершень, здійснення мрій та веселого і змістовного літнього відпочинку!