Посвята в гімназисти

Школа – це дивовижний світ. Є в ньому місце і для напруженої праці, і для розваг та відпочинку. Два місяці навчання п’ятикласників швидко минули і, як винагорода за напружену працю,25 жовтня 2019 року в актовій залі ОЗО "Овруцька гімназія ім. Малишка" відбувся урочистий захід під назвою "Посвята в гімназисти". У цей день 49 учнів п'ятих класів склали обіцянку гімназиста, пообіцявши бути завжди чесним, справедливим; постійно вчитися; поважати один одного.
     Зі словами привітання та найкращими побажаннями виступила директор гімназії Залізко Ірина Олексіївна, та  вручила учням «Посвідчення п’ятикласника»

Учнівські колективи показали свої здібності й таланти: танцювали, співали, декламували вірші, розказувати гуморески, завершився захід виконанням гімназійного гімну та традиційною церемонією куштування каші. Віднині п'ятикласники - справжні гімназисти, в їхніх руках - майбутнє нашого навчального закладу та цілої країни.