День Святого Миколая

На свято Миколая радість кожного проймає.

Хай радіє увесь світ - український славний рід.

Миколаю раді всюди, в кожній хаті свято буде.

Помоліться всі до нього, щоб не минув він нікого.

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. Діти дуже люблять зимові свята! Вони з нетерпінням чекають їх настання, щоб зануритися в атмосферу дива, радості і веселощів. Відкриває новорічні свята – День Святого Миколая. Щороку приходить він у кожну господу з миром і дарунками. Для маленьких стає чарівною казкою, коли невидимо з’являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці.

В цей казковий день і в наш навчальний заклад завітав Миколай зі своїми помічниками ангеликами, вони привітали діток та педагогічний колектив… Порадували всіх  солодкими подаруночками за слухняність, старанність, працьовитість. Щирі посмішки, які є джерелом щастя, були на обличчі у кожного.

Класні керівники провели з учнями святкові виховні години до дня Святого Миколая «З неба в український край іде Святий Миколай»

Тож наслідуймо добро і вчинки Миколая! Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх.