"Навчаємось жити безпечно" місячник безпеки життєдіяльності

Згідно з Програмою удосконалення профілактичної роботи з дітьми та з метою формування громадянського світогляду і громадянської позиції та виховання безпечної  поведінки у молоді, дотримання правил протипожежної безпеки у НВК проходить  місячник «Навчаємось жити безпечно». В рамках місячника з метою залучення дітей до вивчення та популяризації правил пожежної безпеки, формування в учнів здоров’язбережувальної компетентності, вчителі початкових класів разом зі своїми вихованцями 17.11.2017 року організували виставку малюнків та плакатів «Щоб не трапилось біди, пам’ятай про це завжди».

Дитячі роботи вирізнялись оригінальністю та творчістю. Центральне місце виставки займає Іскринка-жаринка, яка застерігає учнів від необережного ставлення з вогнем.

Продовжили виставку учні старшої школи, де преставили свої роботи. Кращий плакат підготували учні 9-А, 10-Б, 8-А та 8-В класів. Кращі малюнки були в учнів: Купрейчук Поліни (7-А), Савчук Владислави (6-В), Федчук Марії (6-В), Іванова Єгора (5-В) та Христиніч Катерини (5-А).

Керівник літературної студії Степанчук Г.О. провела конкурс на кращу поезію з протипожежної тематики. Кращими літстудійцями виявились:

- Косткевич Катерина (7-А клас);

- Барановська Олександра (5-В клас);

- Ніколайчук Ірина (6-В клас);

- Чижевська Поліна (5-Б клас);

- Єсипова Наталія (4-Б клас).