Опорний заклад освіти "Овруцька гімназія імені Андрія Малишка" Овруцької міської ради Житомирської області

Наші відмінники

Переможці районних та призери обласних предметних олімпіад, конкурсів, змагань  2019-2020 н.р.

Пігулевич Вероніка – українська мова, хімія, історія, фізика, Всеукраїнський конкурс з української мови імені Петра Яцика

Заяц Аліна – хімія, російська мова, німецька мова, українська мова

Шваб Дарина – інформатика, економіка, математика, МАН, легка атлетика

Чичирко Ольга – хімія, англійська мова, економіка, МАН

Єфіменко Валентина – біологія, турнір юних біологів, Всеукраїнський конкурс з української мови імені Петра Яцика

Ковальчук Вікторія - українська мова, Всеукраїнський конкурс з української мови імені Петра Яцика, Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

Лучинський Володимир - англійська мова, інформатика

Беліцький Олександр – німецька мова, МАН

Шмуйло Кристина – географія, астрономія

Чорна Наталія – англійська мова, математика

Першко Владислав – астрономія

Залізко Дмитро – економіка

Невмержицький Роман – німецька мова

Сабова Даря – німецька мова

Савчук Владислава – інформатика

Рибинська Олена - інформатика

Пінчук Анастасія - правознавство

Невмержицький  Олександр – інформатика

Дорошенко Марія – МАН, легка атлетика

Сидоренко Дарина - МАН

Громова Катерина - МАН

Савчук Софія - Всеукраїнський конкурс з української мови імені Петра Яцика

Милашевська Вікторія - Всеукраїнський конкурс з української мови імені Петра Яцика

Мошківський Максим - Всеукраїнський конкурс з української мови імені Петра Яцика

Залізко Анастасія - Всеукраїнський конкурс з української мови імені Петра Яцика

Чижевська Поліна - Міжнародний мовно-літерутурний конкурс імені Тараса Шевченка

Шимончук Юлія - Конкурс поетичних та прозових творів “Історія древнього Овруча”

Жолонський Микола - Конкурс поетичних та прозових творів “Історія древнього Овруча”

Шваб Аліна - Конкурс поетичних та прозових творів “Історія древнього Овруча”

Андросович Ангеліна - Конкурс поетичних та прозових творів “Історія древнього Овруча”

Шубан Ярослава - Конкурс авторської пісні до Дня міста Овруча

Помінчук Богдан - Змагання з шахів

Костюченко Вікторія - Змагання з шахів

Трохимчук Дмитро - Змагання з легкої атлетики

Радкевич Дмитро - Змагання з легкої атлетики

Макаревич Дмитро - Змагання з легкої атлетики

Харченко Іван - Змагання з легкої атлетики

Вюнцова Анна - Змагання з легкої атлетики

Шадура Вероніка - Змагання з легкої атлетики

 

 

Переможці районних та призери обласних предметних олімпіад 2018-2019 н.р.

Бойко Іван - українська мова, англійська мова, російська мова, математика, економіка, правознавство

Заяц Аліна – хімія, російська мова, німецька мова, інформатика. українська мова

Єфіменко Валентина – українська мова, біологія, МАН

Кайданюк Денис – економіка, біологія, історія

Шмуйло Кристина – географія, фізика, астрономія

Хилько Юлія - фізика, інформатика, екологія

Шваб Дарина – інформатика, економіка, МАН

Чичирко Ольга – хімія, англійська мова

Ковальчук Вікторія - хімія, українська мова

Пінчук Анастасія - біологія, географія

Першко Владислав – правознавство

Дулько Ярослав – математика

Невмержицький  Олександр – інформатика

Невмержицький Олексій – інформатика

Пігулевич Данило - історія

Дорошенко Марія - історія

Лучинський Володимир - англійська мова

Єгоров Єгор - англійська мова

Громова Катерина - МАН

Левківський Денис - МАН