ОЗО "Овруцька гімназія ім. Малишка"

Оголошення

Школа майбутнього першокласника – перша сходинка  до успішної адаптації дитини у школі.

З 20 жовтня 2018 року в ОЗО «Овруцька гімназія ім.Малишка» працюватиме «Школа майбутнього першокласника»

Щосуботи  проводяться підготовчі заняття з майбутніми першокласниками.

До Робочого навчального плану  ШМП включені такі розділи:

«Розвиток мовлення і підготовка до засвоєння грамоти»

«Ознайомлення з навколишнім світом»

«Підготовка до навчання письма»

«Робота з дитячою книгою»

«Навчання математики»

«Психологічний практикум»

Програма спрямована не тільки на обов’язкове засвоєння дітьми певного обсягу знань, умінь, навичок, але й на розвивальний та виховний аспекти. Окре­мий акцент зроблено на ігровій діяльності — провідному виді діяль­ності для всього дошкільного дитинства, незмінному засобі розви­тку дітей. Цим зумовлена структура робочого навчального плану. А для безболісної адаптації дітей до шкільного життя для дошкільня проводитимуться ранкові зустрічі».

Для батьків майбутніх першокласників працюватиме  лекторій, який проводитиме заступник директора з НВ роботи  Коркушко І.М. та практичний психолог Шадура І.Є.