Опорний заклад освіти "Овруцька гімназія імені Андрія Малишка" Овруцької міської ради Житомирської області

ДПА

Які предмети на ДПА у 2021 році складатимуть учні 9-х класів

Державна підсумкова атестація учнів, які завершують здобуття базової освіти, також проводиться у школі в письмовій формі. Школярі мають складати іспити з таких предметів:

1. Українська мова
  2. Математика
  3. Один із навчальних предметів зі списку (за рішенням педагогічної ради закладу освіти):

– біологія, всесвітня історія, географія, зарубіжна література, іноземна мова (англійська, іспанська, німецька або французька мова відповідно до навчальної програми школи), інформатика, історія України, основи правознавства, українська література, фізика, хімія – для учнів класів з українською мовою навчання, у яких не вивчається мова національної меншини чи корінного народу;

–  біологія, всесвітня історія, географія, література, іноземна мова (англійська, іспанська, німецька або французька мова відповідно до навчальної програми школи), інформатика, інтегрований курс "Література", історія України, мова національної меншини, мова корінного народу, основи правознавства, українська література, фізика, хімія – для учнів класів з навчанням мовою національної меншини.