День цивільного захисту

28 квітня 2017 року в НВК «Овруцька гімназія ім.. Малишка – ЗОШ І ступеня» вже традиційно було проведено День цивільного захисту, головна мета якого – забезпечити високу організованість і злагодженість дій педагогічного та учнівського колективів в умовах надзвичайної ситуації. На захід були запрошені працівники Овруцького РВУ ДСНС України у Житомирській області.

Розпочався День цивільного захисту із міні-наради, на якій були визначені основні завдання та заходи дня. Програма була цікавою, насиченою й повчальною. Для учнів були проведені різнопланові заходи, зокрема години спілкування, перегляд мультфільмів та відеофільмів «Дії у надзвичайних ситуаціях» та «Екологічні та техногенні катастрофи».

Подвійний дзвінок сповістив про необхідність евакуації колективу закладу. О 11 годині 00 хвилин усі організовано, спокійно, але динамічно вийшли із навчального закладу. Учителі відзвітувалися перед начальником штабу цивільного захисту про кількість евакуйованих та продемонстрували дії на випадок виникнення надзвичайної ситуації.

Після цього на подвір’ї  відбулася лінійка, на якій з питань безпеки життєдіяльності виступив головний інспектор Овруцького РВУ ДСНС України у Житомирської  області капітан служби цивільного захисту Жеревчук Володимир Вікторович. А також пройшли показові виступи працівників 12-ДПРЧ м Овруча. З цікавістю присутні спостерігали за їх діями та оглянули пожежний автомобіль і спорядження рятівників.

Заходи Дня цивільного захисту надали можливість учасникам навчально-виховного процесу закріпити основні правила евакуації в разі виникнення надзвичайної ситуації та отримати багато корисної інформації.

Життя – це найвища цінність. Бережімо його!