ОЗО "Овруцька гімназія ім. Малишка"

Акції та засідання дитячого об'єднання "Веселкова країна"

Акція "Годівничка"

На вулицях панує чарівниця-зима, падає блискучий сніжок, одягаючи все навкруги у білі шати. Тварини лягають спати або ж рятуються приготованими восени запасами. Птахи відлітають у теплі краї, а от доля деяких з них багато в чому залежить від доброти і милосердя людей.

Доброю традицією у ОЗО «Овруцька гімназія ім. Малишка» стало щорічне проведення взимку акції «Годівничка». Не став винятком і цей навчальний рік.

Вже з листопада учні та вихованці навчального закладу почали активно готуватися до акції, виготовляючи годівнички на уроках трудового навчання. Також, педагог-організатор Корець О.В., показала дітям майстер-клас по виготовленню годівничок з природних матеріалів.

У ОЗО «Овруцька гімназія ім. Малишка юних екологів багато, але саме члени клубу «Лелека» на чолі з міністром екології Дорошенко Марією провели та організували акцію «Годівничка» 25 січня 2019 року, яка пройшла гамірно й весело Її завданням було створення та розвішування годівничок на території школи, щоб вберегти наших пернатих друзів від голодної смерті взимку.

16 листопада Міжнародний день толерантності.

Учні 7-Б класу, разом з класним керівником Грищенко Г.А. оформили інформаційний стенд «Квітка толерантності» та провели акцію «Дерево добра». До цієї акції долучилися учителі, учні та батьки.

У рамках святкування Міжнародного Дня Миру в ОЗО «Овруцька гімназія ім. Малишка» було проведено Всеукраїнськуакцію «Голуб миру».

Кожного року в усіх куточках світу проходять заходи, присвячені цьому дню.

Учні гімназії виготовили паперових голубів з побажаннями миру та злагоди для всього українського народу, метою цього заходу було спонукати гімназистів до осмислення проблем миру, обміну інформацією та практичним досвідом для його досягнення.

Акція "Годівничка", проведена Міністерством екології гімназійного самоврядуванням та ланкою "Лелека"

Засідання ланки "Лідер"

Засідання ланки "Милосердя"